Fotoobraz ze zdjęcia 50×50 cm – duża kwadratowa dekoracja ściany do nowoczesnych wnętrz
91,00 zł • Dostawa już od 16 zł • wysyłka dziś lub jutro
Fotoobraz 50×50 cm z własnego zdjęcia to wyrazisty, kwadratowy format, który świetnie sprawdzi się jako główny element dekoracyjny. Idealny do nowoczesnych aranżacji i galerii ściennych. To także stylowy i bezpieczny wybór na prezent.
Kliknij „Wybierz plik”, dopasuj zdjęcie i dodaj do koszyka.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300 zł
Opis
Fotoobraz 50×50 cm z własnego zdjęcia to wyrazisty, kwadratowy format, który świetnie sprawdzi się jako główny element dekoracyjny. Idealny do nowoczesnych aranżacji i galerii ściennych. To także stylowy i bezpieczny wybór na prezent.
Kwadratowy format, który przyciąga uwagę i nadaje charakter
Twoje zdjęcie w dużym, estetycznym formacie
Fotoobraz ze zdjęcia 50×50 cm pozwala wyeksponować fotografie w nowoczesny i harmonijny sposób. Dzięki większemu rozmiarowi staje się centralnym punktem wnętrza i przyciąga wzrok.
Gdzie wygląda najlepiej?
- salon jako główny element ściany
- sypialnia nad łóżkiem
- nowoczesne i minimalistyczne wnętrza
- galerie ścienne (w zestawie z innymi formatami)
Jakie zdjęcia sprawdzą się najlepiej?
- portrety i zdjęcia lifestyle
- zdjęcia z Instagrama (format kwadratowy)
- symetryczne i estetyczne kadry
- detale, natura, architektura
Dlaczego warto wybrać fotoobraz 50×50 cm?
- duży, kwadratowy format – nowoczesny i efektowny
- idealny jako centralna dekoracja
- pasuje do różnych stylów wnętrz
- łatwy montaż – szybkie zawieszenie
Kiedy to najlepszy wybór?
To idealna opcja, jeśli chcesz stworzyć mocny punkt wizualny na ścianie lub masz zdjęcia w formacie kwadratowym. Sprawdzi się również, gdy szukasz stylowego prezentu, który zawsze wygląda dobrze.
Fotoobraz ze zdjęcia 50×50 cm to nowoczesna, wyrazista dekoracja, która świetnie eksponuje Twoje zdjęcia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 72 × 52 × 12 cm |
| ↑ Powyższe wymiary to wymiary | przesyłki kurierskiej ↑ |
| Materiał płótna | Płótno poliesterowe o gramaturze 240 g/m² |
| Atrament użyty do druku | Atramenty LUCIA PRO II |
| Szerokość fotoobrazu | 50 cm |
| Wysokość fortoobrazu | 50 cm |
| Grubość profilu | 20 mm wysokość x 35 mm grubość |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.