Fotoobraz ze zdjęcia 60×40 cm – duża pozioma dekoracja ściany do salonu lub sypialni
74,00 zł • Dostawa już od 16 zł • wysyłka dziś lub jutro
Fotoobraz 60×40 cm z własnego zdjęcia to większy format, który świetnie sprawdzi się jako główny element dekoracyjny. Idealny do wyeksponowania krajobrazów, zdjęć rodzinnych i ważnych wspomnień. To także efektowny i bezpieczny wybór na prezent.
Kliknij „Wybierz plik”, dopasuj zdjęcie i dodaj do koszyka.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300 zł
Opis
Fotoobraz 60×40 cm z własnego zdjęcia to większy format, który świetnie sprawdzi się jako główny element dekoracyjny. Idealny do wyeksponowania krajobrazów, zdjęć rodzinnych i ważnych wspomnień. To także efektowny i bezpieczny wybór na prezent.
Duży format, który naprawdę robi efekt na ścianie
Twoje zdjęcie w dużym, efektownym formacie
Fotoobraz ze zdjęcia 60×40 cm pozwala w pełni wyeksponować detale i emocje uchwycone na fotografii. To dekoracja ściany, która przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu wyrazisty charakter.
Gdzie wygląda najlepiej?
- nad kanapą w salonie
- nad łóżkiem w sypialni
- w przestronnych wnętrzach i loftach
- jako główny element aranżacji ściany
Jakie zdjęcia najlepiej wykorzystać?
- krajobrazy i zdjęcia z podróży
- zdjęcia rodzinne i grupowe
- panoramy miast i natury
- emocjonalne, ważne momenty
Dlaczego warto wybrać fotoobraz 60×40 cm?
- duży format – mocny efekt wizualny
- poziomy układ – idealny do większości zdjęć
- świetny jako centralna dekoracja
- łatwy montaż – szybkie zawieszenie
Kiedy to najlepszy wybór?
Wybierz ten format, jeśli chcesz stworzyć wyraźny punkt centralny w pomieszczeniu. To idealne rozwiązanie, gdy masz dobrej jakości zdjęcie i chcesz w pełni wykorzystać jego potencjał lub szukasz efektownego prezentu.
Fotoobraz ze zdjęcia 60×40 cm to duża, efektowna dekoracja, która nadaje wnętrzu charakter i przyciąga uwagę.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 62 × 42 × 10 cm |
| ↑ Powyższe wymiary to wymiary | przesyłki kurierskiej ↑ |
| Materiał płótna | Płótno poliesterowe o gramaturze 240 g/m² |
| Atrament użyty do druku | Atramenty LUCIA PRO II |
| Szerokość fotoobrazu | 60 cm |
| Wysokość fortoobrazu | 40 cm |
| Grubość profilu | 20 mm wysokość x 35 mm grubość |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.