Fotoobraz pionowy 40×80 cm ze zdjęcia – smukła dekoracja ściany do wąskich przestrzeni
106,00 zł • Dostawa już od 16 zł • wysyłka dziś lub jutro
Fotoobraz pionowy 40×80 cm z własnego zdjęcia to smukły, elegancki format idealny do wąskich ścian. Świetnie eksponuje zdjęcia w pionie i nadaje wnętrzu lekkości. To również świetny pomysł na personalizowany prezent.
Kliknij „Wybierz plik”, dopasuj zdjęcie i dodaj do koszyka.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300 zł
Opis
Fotoobraz pionowy 40×80 cm z własnego zdjęcia to smukły, elegancki format idealny do wąskich ścian. Świetnie eksponuje zdjęcia w pionie i nadaje wnętrzu lekkości. To również świetny pomysł na personalizowany prezent.
Smukły format, który idealnie wypełnia pionową przestrzeń
Twoje zdjęcie w lekkiej, pionowej formie
Fotoobraz pionowy 40×80 cm pozwala wykorzystać trudne, wąskie przestrzenie na ścianie. Dzięki proporcjom wydłuża optycznie wnętrze i dodaje mu nowoczesnego charakteru.
Gdzie wygląda najlepiej?
- w przedpokoju lub korytarzu
- między meblami lub oknami
- na wąskich fragmentach ścian
- w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach
Jakie zdjęcia sprawdzą się najlepiej?
- portrety i zdjęcia sylwetek
- zdjęcia pionowe z telefonu
- architektura i wysokie budynki
- natura – drzewa, góry, wodospady
Dlaczego warto wybrać fotoobraz 40×80 cm?
- smukły pionowy format – idealny do wąskich miejsc
- optycznie powiększa wysokość pomieszczenia
- nowoczesny i lekki wygląd
- łatwy montaż – szybkie zawieszenie
Kiedy to najlepszy wybór?
To idealna opcja, jeśli masz wąską ścianę do zagospodarowania lub zdjęcie w pionie. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klasyczne formaty są zbyt szerokie.
Fotoobraz pionowy 40×80 cm to elegancka, smukła dekoracja, która świetnie wykorzystuje przestrzeń w pionie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 72 × 52 × 12 cm |
| ↑ Powyższe wymiary to wymiary | przesyłki kurierskiej ↑ |
| Materiał płótna | Płótno poliesterowe o gramaturze 240 g/m² |
| Atrament użyty do druku | Atramenty LUCIA PRO II |
| Szerokość fotoobrazu | 40 cm |
| Wysokość fortoobrazu | 80 cm |
| Grubość profilu | 20 mm wysokość x 35 mm grubość |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.