Fotoobraz pionowy 50×90 cm ze zdjęcia – wysoka dekoracja ściany do nowoczesnych wnętrz
135,00 zł • Dostawa już od 16 zł • wysyłka dziś lub jutro
Fotoobraz pionowy 50×90 cm z własnego zdjęcia to wysoki, elegancki format, który świetnie sprawdzi się w wąskich przestrzeniach. Idealny do portretów i zdjęć w pionie. To stylowa dekoracja oraz oryginalny pomysł na prezent.
Kliknij „Wybierz plik”, dopasuj zdjęcie i dodaj do koszyka.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300 zł
Opis
Fotoobraz pionowy 50×90 cm z własnego zdjęcia to wysoki, elegancki format, który świetnie sprawdzi się w wąskich przestrzeniach. Idealny do portretów i zdjęć w pionie. To stylowa dekoracja oraz oryginalny pomysł na prezent.
Wysoki format, który nadaje wnętrzu lekkości i klasy
Twoje zdjęcie w wyrazistej, pionowej formie
Fotoobraz pionowy 50×90 cm pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pionie. Dzięki swoim proporcjom optycznie podwyższa pomieszczenie i tworzy elegancki efekt wizualny.
Gdzie wygląda najlepiej?
- w przedpokoju lub korytarzu
- na wąskich ścianach między meblami
- w sypialni jako pionowy akcent
- w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach
Jakie zdjęcia sprawdzą się najlepiej?
- portrety i zdjęcia sylwetek
- zdjęcia pionowe z telefonu
- architektura i wysokie budynki
- natura – drzewa, góry, wodospady
Dlaczego warto wybrać fotoobraz 50×90 cm?
- wysoki pionowy format – idealny do wąskich przestrzeni
- optycznie powiększa wysokość wnętrza
- nowoczesny i elegancki wygląd
- łatwy montaż – szybkie zawieszenie
Kiedy to najlepszy wybór?
To idealna opcja, jeśli chcesz zagospodarować wąską ścianę lub masz zdjęcie w pionie, które chcesz dobrze wyeksponować. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie poziome obrazy nie pasują.
Fotoobraz pionowy 50×90 cm to elegancka, wysoka dekoracja, która świetnie wykorzystuje przestrzeń w pionie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 102 × 52 × 14 cm |
| ↑ Powyższe wymiary to wymiary | przesyłki kurierskiej ↑ |
| Materiał płótna | Płótno poliesterowe o gramaturze 240 g/m² |
| Atrament użyty do druku | Atramenty LUCIA PRO II |
| Szerokość fotoobrazu | 50 cm |
| Wysokość fortoobrazu | 90 cm |
| Grubość profilu | 20 mm wysokość x 35 mm grubość |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.